Praktyczny poradnik inwestowania na giełdzie

Dostępność: duża ilość
Cena: 27,00 zł 27.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Bierrad
Kod produktu: ECB2-73789

Opis

Ludzie dzielą się na dwie grupy. Jedni mówią, że inwestowanie na giełdzie to hazard, inni, że przemyślany sposób na zarobienia dodatkowych pieniędzy. Powiem Ci coś. Jedni i drudzy mają rację!

 

 

 GWARANCJA

SATYSFAKCJI LUB

ZWROT PIENIĘDZY 

Jeśli podchodzimy do giełdy bez przygotowania i bez najmniejszej wiedzy, nie różni się to niczym od kasyna i jest to czysty hazard. Jeśli jednak interesujemy się tym, sprawdzamy analizy finansowe spółek, obliczamy kluczowe wskaźniki i czerpiemy wiedzę od ludzi, którzy na giełdzie „zjedli zęby”, to może to być sposób na dobry dodatek do wypłaty, spokojną emeryturę lub sposób na życie, to zależy od tego na ile zagłębimy się w rynek. W tym poradniku opowiem jak zacząć inwestować na giełdzie, co robić, a czego nie. 

 

Jeśli chcesz inwestować swoje oszczędności, a nie wiesz jak, ten poradnik jest właśnie dla Ciebie! Jeśli masz wiedzę (a ta zawarta jest w tym poradniku) to świat finansów już nie jest taki straszny

 

 

 

 

Dowiesz się z niego:

 1. Jak zarządzać poznaną wiedzą
 2. Unikać błędów, które popełnia 99% inwestorów
 3. W jakie spółki warto inwestować
 4. Na co patrzyć przy wyborze spółek
 5. Ile powinieneś mieć na starcie
 6. Jak pomnażać zainwestowany kapitał
 7. Do czego służą wskaźniki giełdowe

I wiele wiele więcej. …

 

14 DNI NA ZWROT

TOWARU!!! 

 

JEŚLI PORADNIK CI

SIĘ NIE SPODOBA 

NAPISZ, A ZWRÓCĘ

CI 100%

PIENIĘDZY!!!

 

 

Jest to "must have" każdego dobrego inwestora. Jest w formie cyfrowej, więc zabrać możesz go ze sobą wszędzie: w podróż samochodem, do pracy, na wakacje i gdzie tylko chcesz!

 

 

Każdy rozdział porusza inny ważny temat, a razem łączą się w niezwykłą całość pokazując jak kompleksowo analizować spółki. Są tutaj poruszone zagadnienia, bez których ani rusz. Nie czekaj kup go!

 

 

17 rozdziałów merytorycznej wiedzy odnośnie giełdy. Przedstawiłem to czym się kieruję inwestując na giełdzie oraz czym kierowali się moi mistrzowie (techniki Warrena Buffeta czy Petera Lyncha). Pełna kontrola pieniędzy na giełdzie jest możliwa. Każdy może być bogaty!

 

 


Inwestując z taką wiedzą na pewno odniesiesz sukces

 

Chcesz wiedzieć co jest konkretnie w książce? Proszę bardzo oto spis rozdziałów i ich krótki opis:

 1. Wstęp
  W tym rozdziale przedstawiam o czym będziemy mówić w książce a tutaj chcę przedstawić fragment wstępu:
  „W tym poradniku opowiem jak zacząć inwestować na giełdzie, co robić, a czego nie. Dla wielu informacje tutaj mogą być zaskakujące, a niekiedy szokujące. Dzieje się tak, dlatego że większość z nas bierze za pewnik większość informacji z telewizji, która hmmm.. nazwijmy to, nie jest najbardziej obiektywna. Nie bądź drogi czytelniku zdziwiony jeśli będziesz musiał odrzucić większość wiedzy jaką do tej pory zdobyłeś o giełdzie. To czy zastosujesz się do wytycznych będących w tym poradniku zależy tylko od Ciebie. Ja jednak gorąco zachęcam Cię do zaznajomienia się i skorzystania z tych informacji. Postaram się przedstawić w jak najbardziej zrozumiałym języku aby każdy, kto nawet pierwszy raz spotyka się z informacjami na temat giełdy, mógł bez problemu zastosować je w praktyce. Wbrew pozorom żeby zarabiać na parkiecie nie trzeba mieć wielkich umiejętności i niebywałej wiedzy o wszystkich spółkach (…)Większość z nas myśli o inwestowaniu na giełdzie obrazami z filmu pt. „Wilk z Wall Street” gdzie panowie po studiach siedzą w drogich garniturach i w ciągu sekund kupują, i sprzedają akcje. Rzeczywistość zwykłego inwestora jest oczywiście inna i bardzo dobrze. Gdybyśmy wszyscy mieli pracować w ten sposób to rzeczywiście potrzebna byłaby nam potężna wiedza. A jaka wiedza jest potrzebna zwykłemu inwestorowi? Zapraszam do dalszej lektury”
 2. Podstawowe pojęcia -
  Wyjaśniam na czym polegają podstawowe sformowania odnośnie giełdy. Czym się charakteryzują wskaźniki i podaje najbardziej przydatne strony internetowe.
 3. Zasady gry -
  Opowiadam w jaki sposób trzeba inwestować aby zwiększyć szanse na sukces. Ten rozdział może zmienić Twoje myślenie na temat giełdy.
 4. Rachunek przepływów pieniężnych
  Mówię tutaj jakich przepływów oczekuje inwestor. WBREW POZOROM DODATNIE PRZEPŁYWY NIE ZAWSZE SĄ POŻĄDANE.
 5. Co może pomóc a co przeszkodzić
  Rozdział poświęcony temu jak znaleźć przewagę spółki nad konkurencją, ale również jak nie nadziać się na „trupa w szafie”.
 6. Jak inwestować
  Czyli ile inwestować i jak często. Regularność to podstawa, bo na giełdzie działa największa siła świata, czyli procent składany. Na tym można opierać nasze przyszłe bogactwo.
 7. Wbić się w trendy
  jak rozpoznać branże mające przyszłość. Za 10 lat wiele branż już nie będzie istniało, a na ich miejsce wejdą nowe. Sprawdź jak można rozpoznać czy Twoja branża nie zmierza ku końcowi.
 8. Konkurencja
  trzeba pamiętam ona nigdy nie śpi!
 9. Nie liczyć na powrót, gdy grają na pożegnanie
  Rozdział o naszej psychologii w końcu jesteśmy tylko ludźmi. Każdy jest omylny. Przyznanie się do porażki w szkole pokazywało, że jest się gorszym, ale tu (na giełdzie) jest niezbędne do tego aby odnieść sukces. Straty jest odrobić bardzo ciężko, więc lepiej mieć ich jak najmniej, mam rację? :)
 10. Nie zapominaj o akcjach które już masz
  Bo to czasem najlepsza inwestycja.
 11. Szukaj wokół – 
  Często zamiast szarpiąc się o główną nagrodę z tysiącem osób lepiej można zarobić walcząc o drugie miejsce z pięcioma osobami. Tutaj nie trzeba być zawsze najlepszym, a spółki, o które nikt się nie bije mogą być bardzo mocno przecenione. I to Twoja szansa!
 12. Dywidendy
  Wpływają na wybór spółki czy nie mają znaczenia, jak myślisz?
 13. Co chcę osiągnąć
  Tak jak w tytule rozdziału, czyli czego oczekuję od Pani Giełdy. Chcę być rentierem i za 15 lat żyć nie chodząc do pracy. Czy może chcę oszczędzić na emeryturę, czy chcę kupić dom lub samochód? Sposób inwestycji powinien być skorelowany z tym co chcemy osiągnąć.
 14. Ile na to poświęcić czasu
  Czy muszę być 24h sfiksowany tylko na giełdzie? (tak tylko między nami dobra wiadomość: NIE MUSISZ!). Jest to chyba najbardziej merytoryczny rozdział, w którym analizujemy przykładową spółkę, dzięki czemu będziesz wiedział jak KONKRETNIE się to robi.
 15. Pułapki
  Kolejny rozdział o psychologii, o naszym mózgu, bo to nasz największy przyjaciel, ale i wróg. Nawet nie zdajesz sobie sprawy jak mózg potrafi nas sabotować. Jeśli już będziesz tego świadomy możesz to wykorzystać jako potężną broń.
 16. Płynność
  Czy ma znaczenie?
 17. Podsumowanie – 
  Fragment:
  „(…)Gratuluję i dziękuję za przeczytanie całej publikacji. Mam nadzieję, że ułatwiłem Ci drogę, którą zdecydowałeś się kroczyć. Nie chcę abyś traktował ten poradnik jako Święty Graal. Ucz się dalej, edukuj i wybierz swoją ścieżkę inwestowania. Pamiętaj początki są trudne, jednak gdy przeczytasz już 3-4 sprawozdania finansowe w kolejnych już same oczy będą schodziły na właściwe pozycje. Nie zniechęcaj się na początku, chyba, że chcesz pracować za 2500zł na rękę i nie posiadać nigdy żadnych oszczędności jak większość ludzi.

DECYZJA NALEŻY DO CIEBIE

 

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl